Kontakt
  Przydatne linki
  Subskrybcja
Sondaż
Czy zamierzasz wziąć udział w Wyborach Samorządowych?
Tak
Nie
Jeszcze nie wiem
Aby zobaczyć wyniki najpierw zagłosuj
Aktualności

Skład Zarządu Wojewódzkiego PSL

 

1) Struzik Adam - Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL (Płock gr.)
2) Janusz Piechociński - Prezes PSL
3) Waldemar Pawlak - Wiceprezes ZW PSL (Gostynin)
4) Benedykciński Grzegorz - Wiceprezes ZW PSL (Grodzisk Mazowiecki)
5) Borkowski Krzysztof - Wiceprezes ZW PSL (Siedlce ziemskie)
6) Kornatowski Aleksander - Wiceprezes ZW PSL (Radom gr.)
7) Maliszewski Mirosław - Wiceprezes ZW PSL (Grójec)
8) Nalewajk Tadeusz - Wiceprezes ZW PSL (Pułtusk)
9) Sopliński Aleksander - Wiceprezes ZW PSL (Ciechanów)
10) Zgorzelski Piotr - Wiceprezes ZW PSL (Płock Ziemski)

11) Orliński Mirosław Adam - Sekretarz ZW PSL (Sochaczew)
12) Przeździęk Waldemar - Skarbnik ZW PSL (Warszawa)

13) Adamczyk  Krzysztof - Czlonek ZW PSL (Szydłowiec)
14) Antczak  Henryk - Czlonek ZW PSL (Mława)
15) Augustyniak Mirosław - Czlonek ZW PSL (Maków Mazowiecki)
16) Bałdyga  Krzysztof - Czlonek ZW PSL (Ostrołeka)
17) Bąk Wacław - Czlonek ZW PSL (Piaseczno)
18) Bielski Karol - Czlonek ZW PSL (Płock gr.)
19) Blaszczak Marek - Czlonek ZW PSL (Ostrołęka)
20) Boczkowski Wiesław - Czlonek ZW PSL (Mława)

21) Bodio Bartłomiej - Członek ZW PSL (Wyszków)
22) Bodzek Małgorzata - Czlonek ZW PSL (Nowy Dwór Mazowiecki)
23) Boszko Michał - Czlonek ZW PSL (Płock)
24) Chciałowski Marek - Czlonek ZW PSL (Garwolin)
25) Choiński Marek - Czlonek ZW PSL (Żyrardów)
26) Chrzanowski Witold - Czlonek ZW PSL (Pułtusk)
27) Cichocki Przemysław - Czlonek ZW PSL (Legionowo)
28) Ćwikliński Antoni - Czlonek ZW PSL (Lipsko)
29) Dąbrowski Lech - Czlonek ZW PSL (Płock Ziemski)
30) Deptuła Zbigniew - Czlonek ZW PSL (Maków Mazowiecki)
31) Dobosz Robert - Czlonek ZW PSL (Radom ziemski)
32) Drążkiewicz Kazimierz - Czlonek ZW PSL (Żyrardów)

33) Dworecki Tomasz - Człoenk ZW PSL (Wyszków)
34) Dzięcioł Marian - Czlonek ZW PSL (Węgrów)
35) Fedorczyk Krzysztof - Czlonek ZW PSL (Węgrów)
36) Ferensztajn Bogumił - Czlonek ZW PSL (Radom)
37) Ferensztajn Krzysztof - Czlonek ZW PSL (Radom gr.)
38) Fiks Krzysztof - Czlonek ZW PSL (Grójec)
39) Giziński Czesław - Czlonek ZW PSL (Łosice)
40) Gołąbek Zbigniew - Czlonek ZW PSL (Radom gr.)
41) Górska Anna - Czlonek ZW PSL (Mińsk Mazowiecki)
42) Grajda Darek - Czlonek ZW PSL (Otwock)
43) Grosicki Jerzy - Czlonek ZW PSL (Radom gr.)
44) Grzyb Janusz - Czlonek ZW PSL (Pruszków)
45) Iwaniuk Leszek - Czlonek ZW PSL (Sokołow Podl.)
46) Jankowski Leszek - Czlonek ZW PSL (Kozienice)
47) Jańczuk Wojciech - Czlonek ZW PSL (Sokołów Podl.)
48) Jarosławski Aleksander - Czlonek ZW PSL (Płońsk)
49) Jastrzębski Stanisław - Czlonek ZW PSL (Wyszków)
50) Jaworska Bogusława - Czlonek ZW PSL (Zwoleń)
51) Kalinowski Jarosław - Czlonek ZW PSL (Wyszków)
52) Kaliński Andrzej - Czlonek ZW PSL (Łosice)
53) Kaliński Stanisław - Czlonek ZW PSL (Siedlce ziemskie)
54) Kaźmierczak Jan - Czlonek ZW PSL (Płońsk)
55) Kopeć Andrzej - Czlonek ZW PSL (Grodzisk Mazowiecki)
56) Kowalczyk Tadeusz - Czlonek ZW PSL (Kozienice)
57) Kowalczyk Rafał - Czlonek ZW PSL (Ostrów Mazowiecka)
58) Kozera Mariusz - Czlonek ZW PSL (Mińsk Mazowiecki)
59) Kozłowski Piotr - Czlonek ZW PSL (Pruszków)
60) Krawczyk Wiesława - Czlonek ZW PSL (Przasnysz)
61) Kręźlewicz Antoni   - Czlonek ZW PSL (Nowy Dwór Mazowiecki)
62) Krupiński Marian - Czlonek ZW PSL (Ostrołęka)
63) Krysik Władysław - Czlonek ZW PSL (Wołomin)
64) Krzewicki Jan - Czlonek ZW PSL (Gostynin)
65) Książek Marek - Czlonek ZW PSL (Warszawa Zach.)
66) Kujawa Roman - Czlonek ZW PSL (Sochaczew)
67) Kwiatkowsi Stanislaw - Czlonek ZW PSL (Płock Gr)
68) Laskowski Jan - Czlonek ZW PSL (Sierpc)
69) Lipka Tadeusz - Czlonek ZW PSL (Ostrołęka)
70) Marchewka Kazimierz - Czlonek ZW PSL (Kozienice)
71) Mączewski Jan - Czlonek ZW PSL (Płońsk)
72) Mikulski Eugeniusz - Czlonek ZW PSL (Warszawa)
73) Mioduski Jarosław - Czlonek ZW PSL (Płock Ziemski)
74) Misiejko Andrzej - Czlonek ZW PSL (Warszawa)
75) Morawski Sławomir - Czlonek ZW PSL (Ciechanów)
76) Mucha Bernard - Czlonek ZW PSL (Nowy Dwór Mazowiecki)
77) Napiórkowski Jarosław - Czlonek ZW PSL (Maków Mazowiecki)
78) Napiórkowski Dariusz - Czlonek ZW PSL (Siedlce gr.)
79) Nowak Wojciech - Czlonek ZW PSL (Białobrzegi)
80) Orliński Mirosław - Czlonek ZW PSL (Sochaczew)
81) Orzełowska Ewa - Czlonek ZW PSL (Siedlce gr.)
82) Pacholczak Bożenna - Czlonek ZW PSL (Radom gr.)

83) Pająk Szymon - Członek ZW PSL (Płońsk)
84) Pakieła Paweł - Czlonek ZW PSL (Sierpc)
85) Papis Piotr - Czlonek ZW PSL (Przysucha)
86) Pągowski Bogdan - Czlonek ZW PSL (Wyszków)

87) Perzyna Michał – Członek ZW PSL (Ostrów Maz.)
88) Piątek Dariusz - Czlonek ZW PSL (Radom ziemski)
89) Piechociński Janusz - Czlonek ZW PSL (Piaseczno)

90) Pieniak Rafał - Członek ZW PSL (Sokołów Podl.)

91) Piłka Sebastian - Członek ZW PSL (Sochaczew)
92) Pora Stanisław - Czlonek ZW PSL (Lipsko)
93) Pozorek Artur - Czlonek ZW PSL (Legionowo)
94) Pruszkowski Jacek - Czlonek ZW PSL (Grójec)
95) Przybytniak Leszek - Czlonek ZW PSL (Grójec)
96) Pszonka Mirosław - Czlonek ZW PSL (Otwock)
97) Rakiel-Czarnecka Walentyna - Czlonek ZW PSL (Warszawa)
98) Roszkiewicz Waldemar - Czlonek ZW PSL (Warszawa Zach.)
99) Roztkowski Józef - Czlonek ZW PSL (Ostrów Mazowiecka)
100) Rybicki Radosław - Czlonek ZW PSL (Nowy Dwór Mazowiecki)
101) Rzymowski Jerzy - Czlonek ZW PSL (Żuromin)
102)Sawicki Marek - Czlonek ZW PSL (Sokołow Podl.)
103) Seta Rafał - Czlonek ZW PSL (Przysucha)
104) Siarna Andrzej - Czlonek ZW PSL (Wołomin)
105) Smolarek Ryszard - Czlonek ZW PSL (Garwolin)
106) Sobiczewski Ireneusz - Czlonek ZW PSL (Siedlce gr.)
107) Starosta Stanisław - Czlonek ZW PSL (Białobrzegi)

108) Stolarski Patryk - Członek ZW PSL (Wołomin)
109) Stopa Dariusz - Czlonek ZW PSL (Siedlce ziemskie)
110) Szczepankowski Zenon - Czlonek ZW PSL (Przasnysz)
111) Szmulewicz Wiktor - Czlonek ZW PSL (Płock Ziemski)
112) Ślifirczyk Mirosław - Czlonek ZW PSL (Radom ziemski)
113) Tarczyński Antoni Jan - Czlonek ZW PSL (Mińsk Mazowiecki)
114) Tomaszewski Zbigniew - Czlonek ZW PSL (Sochaczew)
115) Twardy Michał - Czlonek ZW PSL (Płock gr.)
116) Uchman Marcin - Czlonek ZW PSL (Mińsk Mazowiecki)
117) Walędziak Marek - Czlonek ZW PSL (Przasnysz)
118) Welenc Janusz - Czlonek ZW PSL (Żuromin)
119) Wieczorek Gabriel - Czlonek ZW PSL (Gaostynin)
120) Witczak Janusz - Czlonek ZW PSL (Lipsko)
121) Wojnarowski Włodzimierz - Czlonek ZW PSL (Mława)
122) Wolszcak Andrzej - Czlonek ZW PSL (Zwoleń)
123) Woźniak Roman - Czlonek ZW PSL (Szydłowiec)
124) Wójcik Stanisław - Czlonek ZW PSL (Warszawa)
125) Wroniewski Edward - Czlonek ZW PSL (Pułtusk)
126) Wróblewska Maria - Czlonek ZW PSL (Gostynin)
127) Zalewski Józef - Czlonek ZW PSL (Piaseczno)

 

2012-10-25

Galeria:

Brak galerii dla tej informacji

« Wróć do listy aktualności 
 
do góry
Zobacz archiwalne aktualności
Zobacz Galerie
sejmik sejm pobierz Facebook PSL Mazowsze PSL Wybory sejmik sejmik